Časový plán XV. ročník 20. - 22.října 2017

Vítězi 2016

Kategorie D-děvčata

Chamolová Veronika
ZUŠ J. S. Bacha Dobřany
Hagarová Natálie
ZUŠ R. Schumanna Aš

Kategorie D-chlapci

Pernica Josef
ZUŠ Jedovnice
Kalina Petr
ZUŠ T. Brzkové Plzeň

Kategorie I A

Pham Thuy Quynh Anh
ZUŠ Ratibořická Praha 9

Kategorie I B

Bičišťová Anežka
ZUŠ Střezina Hradec Králové

Kategorie I C

Gajdoš Matěj
ZUŠ Náchod
Varga Dušan
ZUŠ Senec - Slovensko

Kategorie II A

Petrasová Zuzana
GMHŠ Praha

Kategorie II B

Kuželová Hana
Konzervatoř Brno
Vogelová Kateřina
GMHŠ Praha

Kategorie II C ZUŠ

Pošvář Vojtěch
ZUŠ J. N. Filcíka Chrast

Kategorie II C - Konz. + Gym.

Ošmera Jakub
Konzervatoř Praha
Kos Jan
GMHŠ Praha

Info:

Prosíme soutěžící o sledování aktuálních zpráv organizačního výboru soutěže a dodržování naplánovaných časů. V případě nepřítomnosti některých soutěžících se může čas soutěžního vystoupení posunout podle potřeby v rámci jednotlivých soutěžních skupin. Každý soutěžící by měl být připraven k soutěžnímu vystoupení s dostatečným předstihem (alespoň 20 minut).

Časový plán kategorie D | XV

XV. ročník - 20. - 22.října 2017

Kategorie D - Komorní sál

Pátek 20.10.2017 odpoledne Kategorie D - děvčata

12,45hod.

1) Řeháková Adéla

14,00hod.

Přestávka

 

2) Drapáková Adriana

14,15hod.

14) Procházková Anežka

 

3) Bartoníčková Adéla

 

15) Motošická Amálie

 

4) Soukupová Cindy

 

16) Krupičková Ema

 

5) Málková Kristýna

 

17) Křístková Dora

 

6) Sigaud Stela Marie

 

18) Bejčková Patricie

 

7) Oberländerová Natálie

 

19) Vališová Viktorie

 

8) Kudrnová Lucie

 

20) Mistrová Eliška

 

9) Řehořová Adéla

 

21) Králová Zita

 

10) Boermans Angelika

 

22) Kačírková Kristýna

 

11) Slámová Hana

 

23) Mikulášová Ella

 

12) Pernicová Kateřina

 

24) Našincová Tereza

 

13) Markis Eleonor

15,30hod.

Hodnocení

18,00hod.

Vyhlášení výsledků, předání diplomů a cen + koncert vítězů

Pátek 20.10.2017 odpoledne Kategorie D - chlapci

16,00hod.

1) Reiser Jakub

 

7) Timár Dominik

 

2) Michal Tomáš

 

8) Pernica Marek

 

3) Florián Vojtěch

 

9) Příhoda Tomáš

 

4) Kabrna Sebastian

 

10) Toman Matyáš

 

5) Hrubý Robin Javier

 

11) Prokop Ondřej

 

6) Haken Matěj

17,00hod.

Hodnocení

18,00hod.

Vyhlášení výsledků, předání diplomů a cen + koncert vítězů

 

Škola bude pro soutěžící otevřena jednu hodinu před začátkem soutěže, tj. v pátek 20.10. od 11,30hod.

Prosíme soutěžící o sledování aktuálních zpráv organizačního výboru soutěže a dodržování naplánovaných časů. V případě nepřítomnosti některých soutěžících se může čas soutěžního vystoupení posunout podle potřeby v rámci jednotlivých soutěžních skupin. Každý soutěžící by měl být připraven k soutěžnímu vystoupení s dostatečným předstihem (alespoň 20 minut).

Dokument:

Časový plán kategorie I A B C | XV

XV. ročník – 20. - 22.října 2017

Kategorie I - Komorní sál

Sobota 21. 10. 2017 dopoledne Kategorie I A

9,50hod.

1) Chamolová Veronika

 

14) Muchová Klára

 

2) Neumannová Lucie

 

15) Němcová Anežka

 

3) Ratajová Viola

 

16) Stuck Amelie Riley

 

4) Jančová Emma

 

17) Šedivá Anastázie

 

5) Ludvíková Vanda

11,40hod.

Přestávka

 

6) Pelnářová Anna

11,50hod.

18) Kylarová Cecílie

 

7) Bendová Magdalena

 

19) Císařová Natálie

 

8) Utíkalová Valentýna Inés

 

20) Němejcová Barbora

 

9) Hanzlíková Karolína

 

21) Mudrová Magdaléna

10,40hod.

Přestávka

 

22) Bloudková Lucie

10,50hod.

10) Sunková Antonie

 

23) Flajšmanová Anna

 

11) Lieblová Klára

 

24) Podpěrová Jana

 

12) Dubová Ema

 

25) Mazalová Dita

 

13) Rostykusová Daniela

12,40hod.

Hodnocení + oběd

14,00hod.

Vyhlášení výsledků

Sobota 21. 10. 2017 odpoledne Kategorie I B

14,10hod.

1) Nováková Veronika

 

14) Faldusová Iva

 

2) Kaiserová Klára

 

15) Vymlátilová Beáta

 

3) Kalinová Zora

 

16) Kašparová Anna

 

4) Vinecká Vanda

 

17) Přiklopilová Barbora

 

5) Jelínková Alena

16,00hod.

Přestávka

 

6) Lišková Johana

16,10hod.

18) Drobná Viktorie

 

7) Dospělová Sabina

 

19) Neuvirtová Natálie

 

8) Marjáková Kateřina

 

20) Blažejová Nikola

 

9) Čábelová Kristýna

 

21) Dvorníková Viola

15,00hod.

Přestávka

 

22) Žišková Karolína

15,10hod.

10) Kroupová Gabriela

 

23) Dajčová Jana

 

11) Holubová Sofie

 

24) Šelleová Linda

 

12) Skřivánková Anna

 

25) Matonohová Marie

 

13) Kovaříková Tereza

17,00hod.

Hodnocení

18,00hod.

Vyhlášení výsledků

Neděle 22. 10. 2017 dopoledne Kategorie I C

10,30hod.

1) Bohata Adam

 

8) Kočař Filip

 

2) Dimitrov Adam

 

9) Mareš Filip

 

3) Marc Alfréd

 

10) Duchek Tomáš

 

4) Petřivalský Arnau

 

11) Jurča Michal

 

5) Tausch Jakub

 

12) Štěpánek Vojtěch

 

6) Benda Karel

12,00hod.

Hodnocení + Oběd

 

7) Vachta Jakub

13,30hod.

Vyhlášení výsledků

v Koncertním sále + oznámení programu Koncertu vítězů

16,30hod.

Koncert vítězů + předání cen

Škola bude pro soutěžící otevřena v sobotu 21. 10. a v neděli 22. 10. od 9,00hod.

Prosíme soutěžící o sledování aktuálních zpráv organizačního výboru soutěže a dodržování naplánovaných časů. V případě nepřítomnosti některých soutěžících se může čas soutěžního vystoupení posunout podle potřeby v rámci jednotlivých soutěžních skupin. Každý soutěžící by měl být připraven k soutěžnímu vystoupení s dostatečným předstihem (alespoň 20 minut).

Dokument:
PřílohaVelikost
Microsoft Office document icon Časový plán 17 kategorie I A B C96.5 KB

Časový plán kategorie II A B C | XV

XV. ročník – 20. - 22.října 2017 - Kategorie II B - Koncertní sál

Pátek 20.10.2017 odpoledne Kategorie II B – 1.kolo

12,30hod.

1) Kindigerová Nela

13,50hod.

11) Hanková Mária

 

2) Kopřivová Adéla

 

12) Nocarová Marie

 

3) Tomiová Izabela

 

13) Táborská Iva

 

4) Ashumová Eva

 

14) Nosková Eliška

 

5) Šístková Jana

 

15) Melicharová Kristýna

13,00hod.

6) Pohanková Karolína

14,20hod.

16) Šmausová Natálie

 

7) Valentová Simona

 

17) Vorbová Tereza

 

8) Brožáková Denisa

 

18) Koreisová Hana

 

9) Frühaufová Viktorie

 

19) Hudecová Simona

 

10) Sklenářová Jana

 

20) Hajzušová Tatiana

13,30hod.

Přestávka

 

21) Kysučanová Jitka

14,50hod.

Hodnocení

15,20hod.

Vyhlášení výsledků - orchestrální zkušebna

Kategorie II C – Orchestrální zkušebna

Pátek 20.10.2017 odpoledne Kategorie II C ZUŠ – 1.kolo

15,30hod.

1) Praženica Pavol

16,00hod.

5) Štěpánek Václav

 

2) Hradecký Patrik

 

6) Křenek Václav

 

3) Dobrovodský Filip

 

7) Antoš Ladislav

 

4) Stejskal Jiří

16,20hod.

Hodnocení

16,50hod.

Vyhlášení výsledků

Pátek 20.10.2017 odpoledne Kategorie II C K+G – 1.kolo

17,00hod.

1) Blabol Jáchym

17,30hod.

6) Sliž František

 

2) Nerád Matej

 

7) Balda Adam

 

3) Balwar Matěj

 

8) Luňák Miroslav

 

4) Janečka Pavel

 

9) Behina Denis

 

5) Jan Tonár

18,00hod.

Hodnocení

18,20hod.

Vyhlášení výsledků

Sobota 21.10.2017 Kategorie II A – 1.kolo

10,00hod.

1) Filipová Tereza

11,20hod.

10) Říhová Eva

 

2) Kovářová Tereza

 

11) Nečesaná Kateřina

 

3) Kuncová Michaela

 

12) Zvárová Ester

 

4) Šimůnková Kristýna

 

13) Tomášová Markéta

 

5) Zoubelová Lenka

 

14) Černá Anna

10,30hod.

6) Vyletová Štěpánka

11,50hod.

15) Rezková Eliška

 

7) Thielová Eliška

 

16) Málková Barbora

 

8) Synková Juliana

 

17) Panochová Kateřina

 

9) Hořejší Anna

12,20hod.

Hodnocení – oběd

11,00hod.

Přestávka

13,50hod.

Vyhlášení výsledků

Sobota 21.10.2017 odpoledne Kategorie II B + II C – 2.kolo

14,00hod.

Kategorie II B – 2.kolo

15,00hod.

přestávka

15,20hod.

Kategorie II C ZUŠ – 2.kolo

16,00hod.

přestávka

16,20hod.

Kategorie II C K+G – 2.kolo

17,00hod.

Hodnocení

17,40hod.

Vyhlášení výsledků

Neděle 22.10.2017 Kategorie II A – 2.kolo

10,30hod.

Kategorie II A – 2.kolo

11,30hod.

Hodnocení

12,30hod.

Oběd

13,30hod.

Vyhlášení výsledků + oznámení programu Koncertu vítězů

16,30hod.

Koncert vítězů + předání cen

Škola bude pro soutěžící otevřena v pátek 20.10. od 11,30hod., v sobotu 21.10. a v neděli 22.10. od 9,00hod.

Prosíme soutěžící o sledování aktuálních zpráv organizačního výboru soutěže a dodržování naplánovaných časů. V případě nepřítomnosti některých soutěžících se může čas soutěžního vystoupení posunout podle potřeby v rámci jednotlivých soutěžních skupin. Každý soutěžící by měl být připraven k soutěžnímu vystoupení s dostatečným předstihem (alespoň 20 minut).

Dokument:
PřílohaVelikost
Microsoft Office document icon Časový plán 17 kategorie II A B C106.5 KB