Koncert vítězů XV. ročníku

Vítězi 2017 - 1. cena

Kategorie D-chlapci

Reiser Jakub
ZUŠ J.S. Bacha, Dobřany

Kategorie D-děvčata

Motošická Amálie
ZUŠ Ratibořická Praha 9
Řehořová Adéla
ZUŠ V. Talicha, Beroun

Kategorie I A

Bloudková Lucie
GMHŠ Praha
Podpěrová Jana
Škola hudby a zpěvu J. Markové

Kategorie I B

Neudělena

Kategorie I C

Petřivalský Arnau
ZUŠ Žerotín, Olomouc
Dimitrov Adam
GMHŠ Praha

Kategorie II A

Synková Juliana
ZUŠ Žerotín, Olomouc

Kategorie II B

Frühaufová Viktorie
Konzervatoř Plzeň

Kategorie II C - Konz. + Gym.

Nerád Matej
Konzervatórium Žilina

Kategorie II C ZUŠ

Hradecký Patrik
ZUŠ J. Jindřicha, Domažlice

- 8.11.2017 –

Sál Martinů HAMU Praha v 19hod.

 


Akustická zkouška od 17hod.
 


3. ceny – kategorie I A , B, C

Němcová Anežka – Lidová: Pod našima okny

ZUŠ Klapkova, Praha 8

Robert Kapr

Jančová Emma – Lidová: Láska, bože, láska

ZUŠ T. Brzkové, Plzeň

Jan Kubeš

Rostykusová Daniela – J. Křička: Neeé - kozí tango

+ Cena za interpretaci písně 20.stol

ZUŠ Šimáčkova, Praha 7

Monika Pecikiewiczová

Pelnářová Anna – J. Křička: Svatojánské mušky
ZUŠ J. Jindřicha, Domažlice

MgA. Michaela Vacková

Tausch Jakub – P. Eben: Kocour muzikant

ZUŠ T. Brzkové, Plzeň

Jan Kubeš

Bendová Magdalena – Z. Šesták: Křivatec

GHMŠ

MgA. Petra Klimešová

Dubová Ema – J. Malát: Proč, kalino, v struze stojíš?

ZUŠ Karlovy Vary

Miroslav Navrátil

Neumannová Lucie – Lidová: Včera neděle byla

ZUŠ Klapkova, Praha 8

Robert Kapr

Štěpánek Vojtěch – B. Martinů Budzil som ca, budzil

GMHŠ

Miroslav Navrátil

Skřivánková Anna – V. Trojan: Vlaštovička lítá

ZUŠ A. M. Buxton, Úpice

Vladimír Vihan

Kovaříková Tereza – M. Schneider-Trnavský: Na tej našej zahrádočke

ZUŠ T. Brzkové Plzeň

Jan Kubeš

Dvorníková Viola – E. Schulhoff: Když jsem byla mamince na klíně

+ Cena Karla Hartiga

GMHŠ

MgA. Petra Klimešová

Matonohová Marie – E. F. Burian: Hodiny

+ Cena za interpretaci písně 20.stol

ZUŠ Štefánikova, Praha 5,

Bohdana Barnetová

Jurča Michal – V. Trojan: Gazela

+ Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů, GMHŠ

MgA. Světlana Janová


2. ceny – kategorie I A, B, C

Chamolová Veronika – V. Trojan: Žába

+ Cena Jarmily Novotné

ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany

MgA. Michaela Vacková

Utíkalová Valentýna Inés – J. K. Vaňhal: Růžové poupě

ZUŠ Žerotín, Olomouc

MgA. Monika Vavříková

Marc Alfréd – W. A. Mozart: Sehnsucht nach dem Frühlinge

ZUŠ Biskupská, Praha 1

Monika Šebestová

Dospělová Sabina – J. Malát Přeletěla laštověnka

ZUŠ Jaroslava Kvapila, Brno

MgA. Petra Klimešová

Vinecká Vanda – F. Hinrichs: Prinzessin

+ Cena Jarmily Novotné

HAP PZ

Miroslav Navrátil

Čábelová Kristýna – Z. Fibich: Kohoutek

ZUŠ Třeboň

Lucie Slaninová

Duchek Tomáš – M. de Falla: Canción

ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany

MgA. Michaela Vacková


1. ceny – kategorie I A, B, C

 

Bloudková Lucie – Zd. Folprecht: Mám já milunkého mám

+ Cena Karla Hartiga

GMHŠ, MgA. Světlana Janová

Dimitrov Adam – Lidová: Marjánko, Marjánko

+ Cena Karla Hartiga + Cena Jarmily Novotné

GMHŠ, Marie Mesršmídová

Podpěrová Jana – B. Martinů: Ztracený pantoflíček

+ Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů

Škola hudby a zpěvu J. Markové, Alina Martynová

Petřivalský Arnau – B. Martinů Cesta k milé

+ Cena za interpretaci písně 20.stol

ZUŠ Žerotín, Olomouc, MgA. Daniel Bernátek


Přestávka


Čestné uznání :

Vorbová Tereza – J. Rodrigo: De dónde venis, amore?

+ Cena za interpretaci písně 20.stol

Konzervatoř Brno

MgA. Zdeněk Brož


3. ceny – kategorie II A, B, C

Křenek Václav – B. Martinů: Děvče z Moravy

HAP PZ

Miroslav Navrátil

Černá Anna – W. A. Mozart: Radost

ZUŠ J. Jindřicha, Domažlice

MGA. Michaela Vacková

Štěpánek Václav – L. van Beethoven: Touha

GMHŠ

MgA. Světlana Janová

Zvárová Ester – B. Martinů: Povídajú ludé

+ Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů

ZUŠ R. A. Dvorského, Dvůr Králové

Mgr. Jana Machková

Stejskal Jiří – B. Martinů: Bohatá milá

ZUŠ Žerotín, Olomouc

MgA. Monika Vavříková

Pohanková Karolína – J. Haydn: Landlust

Pražská konzervatoř

Prof. Pavel Matyáš

2. ceny – kategorie II A, B, C

Antoš Ladislav – B. Martinů: Čo robíš, Hanka?

+ Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů

ZUŠ Křtinská, Praha 4

Bc. Olga Cviková

Panochová Kateřina – V. Trojan: Čekala jsem, nespala jsem

+ Cena Karla Hartiga + Cena Beno Blachuta

GMHŠ

MgA. Petra Klimešová

Praženica Pavol – L. van Beethoven: Marmotte

+ Cena za interpretaci písně 20.stol + Cena Karla Hartiga

GMHŠ

Filip Martinka

Málková Barbora – J. Haydn: Liebes Mädchen, hör mir zu

ZUŠ J. N. Filcíka, Chrast

Helena Uhlířová

Dobrovodský Filip – B. Martinů: Tajná láska

ZUŠ Taussigova, Praha 8

Miroslav Navrátil

 

Hanková Mária – K. Adamčík: Tam pod Salatinom

+ Cena Beno Blachuta

Konzervatórium Žilina

Mgr. art. Emília Kalická

Kreuz Martin – V. Trojan: Pod našima okny

+ Cena Beno Blachuta

GMHŠ

Prof. Pavel Matyáš

Balda Adam – F. Schubert: Frühlingstraum

+ Cena Karla Hartiga

GMHŠ

MgA. Světlana Janová


1. ceny – kategorie II A, B, C

Synková Juliana – J. Z. Bartoš: Bajka o sluníčku a sazi

+ Cena za interpretaci písně 20.stol

ZUŠ Žerotín, Olomouc

MgA. Daniel Bernátek

Hradecký Patrik – V. Novák: Na zelenej lúčke

+ Cena Beno Blachuta

ZUŠ J. Jindřicha, Domažlice

MgA. Michaela Vacková

Frühaufová Viktorie – Martinů: Touha

+ Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů + Cena ČRo – Vltava

Konzervatoř Plzeň

MgA. Gabriela Pechmannová

Nerád Matej – P. I. Čajkovskij: Ni slova, o drug moj

B. Martinů: Ej, poznať je to, poznať

Cena NADACE ŽIVOT UMĚLCE pro nejlepšího účastníka soutěže

+ Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů + Cena za interpretaci písně 20.stol

Cena ČRo – Vltava

Konzervatórium Žilina

Mgr. art. Emília Kalická

 

Dokument:
PřílohaVelikost
PDF icon Podklad na koncert 8.11.17 pořadí.pdf125.14 KB