Výsledky . ročníku

2015

Složení poroty

Kategorie 0-dívky | Kategorie I | Kategorie III

MgA. Stanislava Blažíčková
Předsedkyně poroty pěvecký pedagog, ZUŠ Třeboň
Mgr. Václava Duchoslavová
pěvecký pedagog, Praha
Eva Matoušková
pěvecký pedagog, ředitelka ZUŠ A.M.Buxton Úpice
MgA. Lucie Zejfartová
pěvecký pedagog, vedoucí pěveckého odd. ZUŠ 5.května, Kladno
Mgr. Karel Nedoma
pěvecký pedagog, ředitel ZUŠ Praha – Zbraslav
Kategorie 0-chlapci | Kategorie II | Kategorie V A | Kategorie V B

MgA. Emília Sadloňová, PhD.
Předsedkyně poroty pěvecký pedagog, Katedra hudby FHV, Žilinská univerzita, Konzervatoř Žilina, Slovensko
Mgr. Markéta Džuneva
pěvecký pedagog, ZUŠ Šimáčkova, Praha
Jiřina Marková
pěvecký pedagog, vedoucí pěveckého odd. Mezinárodní konzervatoře Praha Konzervatoř Praha, Dětská opera Praha
Mario Kudela pěvecký pedagog
ZUŠ Kyjov
Dr. Peter Schneider
sólista opery, em. ředitel divadla ve Stralsundu, Německo
Kategorie IV A | Kategorie IV B

Doc. Zdeněk Šmukař
Předseda poroty pěvecký pedagog, vedoucí pěvecké katedry JAMU Brno
Mgr. Mária Adamíková
pěvecký pedagog vedoucí pěveckého odd. Konzervatoře L. Janáčka v Ostravě
MUDr. Jitka Vydrová
vedoucí lékařka Hlasového centra Praha
Prof. Dr. hab. Piotr Łykowski
pěvecký pedagog, vedoucí pěvecké katedry Hudební akademie Karola Lipinského, Wroclaw, Polsko
Prof. Valentin Prolat
pěvecký pedagog Konzervatoř v Praze

Kategorie 0-dívky

1. CENA

  • Pelnářová Anna | ZUŠ J.Jindřicha Domažlice
  • Stuck – Riley Amalie | GMHŠ Praha
  • Marc Alfréd | ZUŠ Biskupská Praha
  • Tausch Jakub | ZUŠ T.Brzkové Plzeň
  • Přiklopil Vojtěch | ZUŠ Karlovy Vary
  • Vymlátilová Beáta | ZUŠ Kroměříž
  • Dudek Magdaléna | PSM II.st. Wroclaw
  • Brada Filip | ZUŠ J.S.Bacha Dobřany
  • Molnár Simon | ZUŠ Senec Slovensko
  • Moravcsíková Zsofie | GMHŠ Praha
  • Hájková Eliška | Konzervatoř Pardubice
  • Wierzba Tomasz | PSM II.st. Wroclaw
  • Potůček Ondřej | GMHŠ Praha
  • Novotný Vincenc Ignác | GMHŠ Praha

2. CENA

  • Pešková Barbora | ZUŠ Taussigova Praha
  • Hanzalíková Karolína | ZUŠ T. Brzkové Plzeň
  • Saboová Karolína | ZUŠ J.S.Bacha Dobřany
  • Štoková Klára | GMHŠ Praha
  • Kotrčová Agáta | ZUŠ T. Brzkové Plzeň
  • Uková Štěpánka | ZUŠ Liberec
  • Pernica Jozef | ZŠ Lipovec
  • Varga Dušan | ZUŠ Senec Slovensko
  • Vinecká Vanda | PJZŠ Horáčkova Praha
  • Kroupová Gabriela | GMHŠ
  • Večerková Karolína | ZUŠ Klapkova Praha
  • Kopřivová Adéla | GMHŠ Praha
  • Beránková Veronika | ZUŠ T.Brzkové Plzeň
  • Benáková Kateřina | ZUŠ Jižní Město Praha
  • Kreuz Martin | GMHŠ Praha
  • Hořejš Martin | SZUŠ Králův Dvůr
  • Kohout Kryštof | ZUŠ T.Brzkové Plzeň
  • Korejsová Hana | ZUŠ V.Vačkáře Zbiroh
  • Petrasová Zuzana | GMHŠ Praha
  • Grösslová Kristýna | Konzervatoř J.Deyla Praha
  • Papoušková Tereza | Konzervatoř Praha
  • Antoš Ladislav | ZUŠ Jižní město Praha
  • nebyla udělena

3. CENA

  • Jančová Emma | ZUŠ T. Brzkové Plzeň
  • Hradilová Ema | ZUŠ CAMPANELLA Olomouc
  • Benda Karel | ZUŠ J.Jindřicha Domažlice
  • Opletal Benjamín | ZUŠ Taussigova Praha
  • Skřivánková Anna | ZUŠ A.M.Buxton Úpice
  • Volhejnová Alžběta | GMHŠ
  • Vítová Hana | GMHŠ Praha
  • Mikulincová Anna | ZUŠ Veveří Brno
  • Mervartová Eliška | ZUŠ Liberec
  • Duchek Tomáš | ZUŠ J.S.Bacha Dobřany
  • Vrbka Lukáš | ZUŠ Jižní Město Praha
  • Szymikova Zdislava | ZUŠ D. Lidmily Ostrava
  • Sotonová Hana | ZUŠ Habrmanova Hradec Králové
  • Vondrášková Mahulena | GMHŠ Praha
  • Kořínková Inka | Konzervatoř Pardubice
  • Kyncl Tomáš | ZUŠ V. Nováka Skuteč
  • Šlepec Vladimír | Žilina Slovensko

Čestné uznání

  • Benda Jonáš | ZUŠ Jižní Město Praha
  • Černá Anna | ZUŠ J.Jindřicha Domažlice
  • Cinová Barbora | ZUŠ Hořice
  • Galuščáková Renata | ZUŠ A.M.Buxton Úpice
  • Gregárek Michal | Bel canto Dřísy
  • Havlovic Karel | ZUŠ Taussigova Praha
  • Hovoričová Sarah | GMHŠ Praha
  • Jašíčková Alen | Konzervatoř Kroměříža
  • Jelínková Kateřina | ZUŠ Šimáčkova Praha
  • Jindra Vladimír | Konzervatoř Brno
  • Jurašová Tereza | ZUŠ Třeboň
  • Kaiserová Klára | ZUŠ J.Jindřicha Domažlice
  • Klik Dušan | OA Plzeň
  • Kliuewski Filip | ZUŠ Libčice nad Vltavou
  • Kubová Nina | ZUŠ Štefánikova Praha
  • Machovičová Monika | Konzervatoř Praha
  • Málková Barbora | ZUŠ J.N. Filcíka Chrast
  • Matonohová Marie | ZUŠ Štefánikova Praha
  • Millerová Sabina | ZUŠ Prosek Praha
  • Mudrová Magdalena | Gymnázium T. Manna Praha
  • Nedorost Jakub | ZUŠ Šimáčkova Praha
  • Ošmera Jakub | Konzervatoř Praha
  • Pachirová Adéla | ZUŠ Litoměřice
  • Panochová Kateřina | GMHŠ Praha
  • Podpěrová Jana | ZUŠ Mšeno
  • Poláková Emma | ZUŠ Jižní Město Praha
  • Pošvář Vojtěch | ZUŠ J. N. Filcíka Chrast
  • Přibková Markéta | ZUŠ J.Jindřicha Domažlice
  • Přiklopilová Barbora | ZUŠ Karlovy Vary
  • Říhová Eva | ZUŠ Šimáčkova Praha
  • Rostykusová Daniela | ZUŠ Šimáčkova Praha
  • Salcmanová Klára | Olešská Praha
  • Sierenberg Natalia | HŠ Wroclaw Polsko
  • Smíšovský Pavel | ZUŠ Chlumec n. C.
  • Stehlíková Andrea | ZUŠ Jižní Město Praha
  • Štěpánek Václav | GMHŠ Praha
  • Švehlová Jolana | ZUŠ Bezdrevská České Budějovice
  • Synovcová Zuzana | ZUŠ Brandýs n. L.
  • Vašulínová Natálie | ZUŠ V. Nováka Skuteč
  • Vyskočilová Emma | GMHŠ Praha
  • Žišková Karolína | ZUŠ Karlovy Vary

Cena za interpretaci písně B.Martinů:

Vymlátilová Beáta

Cena Společnosti Jarmily Novotné:

Vinecká Vanda

Cena za interpretaci písně B.Martinů:

Mikulincová Anna

Cena festivalu "Nekonvenční žižkovský podzim":

Mervartová Eliška

Cena Společnosti Jarmily Novotné:

Kopřivová Adéla

Cena Karla Hartiga:

Kopřivová Adéla

Cena za interpretaci písně B.Martinů:

Brada Filip

Cena festivalu "Nekonvenční žižkovský podzim":

nebyla udělena

Cena Společnosti Jarmily Novotné:

Molnár Simon

Cena Karla Hartiga:

Kreuz Martin

Cena za interpretaci písně B.Martinů:

Koreisová Hana

Cena festivalu "Nekonvenční žižkovský podzim":

Petrasová Zuzana

Cena Společnosti Beno Blachuta:

Moravcsíková Zsofie

Cena Karla Hartiga:

Moravcsíková Zsofie

Cena za lidovou píseň:

Machovičová Monika

Cena Bohuslava Martinů:

Kořínková Inka

Cena festivalu "Nekonvenční žižkovský podzim":

Hájková Eliška

Cena Karla Hartiga:

Mahulena Vondrášková

Cena Bohuslava Martinů:

Wierzba Tomasz

Cena festivalu "Nekonvenční žižkovský podzim":

nebyla udělena

Cena Společnosti Beno Blachuta:

Kyncl Tomáš

Cena Karla Hartiga:

Václav Štěpánek

Cena za interpretaci písně B.Martinů:

Šlepec Vladimír

Cena Společnosti Beno Blachuta:

Novotný Vincenc Ignác

Cena Nekonvenčního žižkovského podzimu:

Potůček Ondřej

Cena Karla Hartiga:

Novotný Vincenc Ignác

Cena ČRo – Vltava:

Potůček Ondřej a Novotný Vincenc Ignác

Cena NADACE ŽIVOT UMĚLCE:

Potůček Ondřej a Novotný Vincenc Ignác
Brada Filip
ZUŠ J.S.Bacha Dobřany
Dudek Magdaléna
PSM II.st. Wroclaw
Hájková Eliška
Konzervatoř Pardubice
Marc Alfréd
ZUŠ Biskupská Praha
Molnár Simon
ZUŠ Senec Slovensko
Moravcsíková Zsofie
GMHŠ Praha
Novotný Vincenc Ignác
GMHŠ Praha
Pelnářová Anna
ZUŠ J.Jindřicha Domažlice
Potůček Ondřej
GMHŠ Praha
Přiklopil Vojtěch
ZUŠ Karlovy Vary
Stuck – Riley Amalie
GMHŠ Praha
Tausch Jakub
ZUŠ T.Brzkové Plzeň
Vymlátilová Beáta
ZUŠ Kroměříž
Wierzba Tomasz
PSM II.st. Wroclaw