Program:
Kategorie D: |
U klavíru Miroslav Navrátil | J.Malát:Ach, synku, synku |
U klavíru Jan Bělohlávek | J.Křička: Svatojánské mušky |
I. kategorie: | |
3.cena: | |
U klavíru Jan Bělohlávek | J. Malát: Ach, abych já byla |
U klavíru Olga Cviková | V. Klusák: Až pojedu orati |
Mervartová Eliška, ZUŠ Liberec + Cena Nekonvenčního žižkovského podzimu U klavíru Eva Dvořáková | M.Raichl: Milovníček |
Duchek Tomáš, ZUŠ J.S.Bacha Dobřany U klavíru Miroslav Navrátil | M.Schneider-Trnavský:Hore cesta, dolu druhá |
Vítová Hana, GMHŠ Praha U klavíru Miroslav Navrátil | M.Schneider-Trnavský: Ružičky |
2.cena: | |
Večerková Karolína, ZUŠ Klapkova Praha + Cena Nekonvenčního žižkovského podzimu U klavíru Miroslav Navrátil | B.Nikodém: Barevný svět?? |
Kroupová Gabriela, GMHŠ Praha + Cena Karla Hartiga U klavíru Miroslav Navrátil | W.A.Mozart: Malá přadlena |
Vinecká Vanda, HAP PZ, Praha + Cena Společnosti Jarmily Novotné U klavíru Miroslav Navrátil | L.Janáček: Lavečka |
Benáková Kateřina , ZUŠ Jižní Město Praha U klavíru Olga Cviková | B.Martinů: Ztracený pantoflíček |
| |
Hořejš Martin, SZUŠ Králův Dvůr U klavíru Alena Spilková | B.Martinů: Vysoká veža |
Kopřivová Adéla, GMHŠ Praha + Cena Karla Hartiga + Cena Společnosti Jarmily Novotné U klavíru Miroslav Navrátil | E.Suchoň: Ani mi je večer |
Kreuz Martin, GMHŠ Praha U klavíru Jan Bělohlávek | L.Janáček: Památky |
| |
1.cena: | |
Molnár Simon, ZUŠ Senec - Slovensko + Cena Společnosti Jarmily Novotné U klavíru Ilona Takácsová | L.Staňkovský: Keď já budem mašírovat |
Vymlátilová Beáta, ZUŠ Kroměříž + Cena Bohuslava Martinů U klavíru Daniela Vymlátilová | B.Martinů:Touha |
Brada Filip, ZUŠ J.S.Bacha Dobřany + Cena Bohuslava Martinů U klavíru Miroslav Navrátil | B.Martinů: Bohatá milá |
| |
Přestávka | |
II. kategorie: | |
3.cena: | |
Sotonová Hana, ZUŠ Habrmannova, Hradec Králové U klavíru Miroslav Navrátil | A. Dvořák: Lásce neujdeš |
| |
Szymiková Zdislava, ZUŠ D.Lidmily, Ostrava-Svinov U klavíru Marie Malinová | W. Lutoslawski: Pan Tralalinski |
Vondrášková Mahulena, GMHŠ Praha U klavíru Jan Bělohlávek | P. Eben:Unter den Linden |
Šlepec Vladimír, FHU Žilina – Slovensko + Cena Bohuslava Martinů U klavíru Miroslav Navrátil | B. Martinů: Kopala studienku |
2.cena: | |
Petrasová Zuzana, GMHŠ Praha + Cena Nekonvenčního žižkovského podzimu U klavíru Miroslav Navrátil | P. Eben: Summer is come |
Antoš Ladislav, ZUŠ Jižní Město Praha U klavíru Olga Cviková | L. van Beethoven: Marmottenbube |
Grösslová Kristýna, Konzervatoř J.Deyla Praha U klavíru | M. Raichl: Škoda ťa, synečku |
1.cena: | |
Moravcsíková Zsofie, GMHŠ Praha V. Trojan:Když se ten ovísek + Cena Beno Blachuta a Cena Karla Hartiga U klavíru Jan Bělohlávek | V. Trojan:Když se ten ovísek |
Cena „NADACE ŽIVOT UMĚLCE“ pro nejlepší účastníky soutěže: |
|
Novotný Vincenc Ignác, GMHŠ Praha + Cena ČRo-Vltava, Cena Beno Blachuta a Cena Nadace Karla Hartiga U klavíru Jan Bělohlávek | B. Martinů: Boží muka L. van Beethoven: Der Kuss |
Potůček Ondřej, GMHŠ Praha + Cena ČRo-Vltava a Cena festivalu Nekonvenční žižkovský podzim U klavíru Miroslav Navrátil | Różycki: Powiało na mnie morze snów F. Schubert: Der Neugierige |
Organizátoři soutěže děkují za finanční podporu Magistrátu hl.m.Prahy,
Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy, Českému hudebnímu fondu,
Nadaci Život umělce, Nadaci B.Martinů,
a Hudební společnosti Zdeny Janžurové.
Poděkování za pomoc a podporu patří také:
Českému rozhlasu 3 - Vltava, Společnosti Jarmily Novotné, Společnosti Beno Blachuta, Nadačnímu fondu Karla Hartiga
a organizátorům festivalu Nekonvenční žižkovský podzim.