Výsledky . ročníku

2016

Složení poroty

Kategorie D-chlapci | Kategorie D-děvčata | Kategorie I A | Kategorie I B | Kategorie I C

MgA. Emílie Sadloňová, PhD.
předsedkyně poroty pěvecký pedagog, Katedra hudby FHV, Žilinská univerzita, Konzervatoř Žilina, Slovensko
MgA. Stanislava Blažíčková
pěvecký pedagog, ZUŠ Třeboň
Jiřina Marková
pěvecký pedagog, vedoucí pěveckého odd. Mezinárodní konzervatoře Praha Konzervatoř Praha, Dětská opera Praha
Mario Kudela
pěvecký pedagog, ZUŠ Kyjov
Mgr. Karel Nedoma
pěvecký pedagog, ředitel ZUŠ Praha – Zbraslav
Kategorie II A | Kategorie II B | Kategorie II C - Konz. + Gym. | Kategorie II C ZUŠ

Doc. Zdeněk Šmukař
předseda poroty pěvecký pedagog, vedoucí pěvecké katedry JAMU Brno
Mgr. Václava Duchoslavová
pěvecký pedagog, Praha
Prof. Jitka Soběhartová
pěvecký pedagog, Konzervatoř v Praze
Mgr. Roman Janál
Pěvecký pedagog, HAMU Praha
Prof. Dr. hab. Piotr Łykowski
pěvecký pedagog, děkan Hudební akademie Karola Lipinského, Wroclaw, Polsko

Kategorie D-děvčata

1. CENA

  • Bičišťová Anežka | ZUŠ Střezina Hradec Králové
  • Chamolová Veronika | ZUŠ J. S. Bacha Dobřany
  • Gajdoš Matěj | ZUŠ Náchod
  • Hagarová Natálie | ZUŠ R. Schumanna Aš
  • Kalina Petr | ZUŠ T. Brzkové Plzeň
  • Kos Jan | GMHŠ Praha
  • Kuželová Hana | Konzervatoř Brno
  • Ošmera Jakub | Konzervatoř Praha
  • Pernica Josef | ZUŠ Jedovnice
  • Petrasová Zuzana | GMHŠ Praha
  • Pham Thuy Quynh Anh | ZUŠ Ratibořická Praha 9
  • Pošvář Vojtěch | ZUŠ J. N. Filcíka Chrast
  • Varga Dušan | ZUŠ Senec - Slovensko
  • Vogelová Kateřina | GMHŠ Praha

2. CENA

  • Ludvíková Vanda | ZUŠ J. Jindřicha Domažlice
  • Bendová Magdalena | GMHŠ Praha
  • Timár Dominik | GMHŠ Praha
  • Urbánek Dominik | ZUŠ se zaměřením na církevní hudbu Brno
  • Kalinová Zora | ZUŠ Praha -Zbraslav
  • Bloudková Lucie | GMHŠ Praha
  • Stuck Amelie Riley | GMHŠ Praha
  • Kovaříková Tereza | ZUŠ T. Brzkové Plzeň
  • Dvorníková Viola | GMHŠ Praha
  • Oravčíková Kristina | ZUŠ B. Martinů Havířov
  • Kreuz Martin | GMHŠ Praha
  • Duchek Tomáš | ZUŠ J. S. Bacha Dobřany
  • Polová Markéta | ZUŠ Štefánikova Praha 5
  • Papoušková Tereza | Konzervatoř Praha
  • NEUDĚLENA
  • NEUDĚLENA

3. CENA

  • Klausová Kristýna | ZUŠ Střezina Hradec Králové
  • Mistrová Eliška | ZUŠ Ratibořická Praha 9
  • Vintera Michal | ZUŠ Náchod
  • Ondřej Prokop | ZUŠ Žerotín Olomouc
  • Vinecká Vanda | Hudební akademie Praha
  • Klimešová Adéla | GMHŠ Praha
  • Millerová Sabina | ZUŠ U Prosecké školy Praha
  • Čábelová Kristýna | ZUŠ Třeboň
  • Středová Denisa | ZUŠ Litoměřice
  • Vyskočilová Emma | GMHŠ Praha
  • Hradecký Patrik | ZUŠ J. Jindřicha Domažlice
  • Talpová Julie | ZUŠ Šimáčkova Praha 7
  • Rezková Eliška | ZUŠ Olešská Praha 10
  • Lakatošová Dominika | Konzervatoř Plzeň
  • Šístková Jana | Konzervatoř Plzeň
  • Nedorost Jakub | ZUŠ Šimáčkova Praha 7
  • Balda Adam | GMHŠ Praha

Čestné uznání

  • Buchta Tomáš | ZUŠ B. Martinů Havířov
  • Dajčová Jana | ZUŠ Fr. Kmocha Kolín
  • Frühafová Viktorie | Konzervatoř Plzeň
  • Hotař Patrik | ZUŠ B. Martinů Havířov
  • Jelínek Martin | ZUŠ Šimáčkova Praha 7
  • Kočař Filip | ZUŠ Veveří Brno
  • Králíčková Anna | Dětská opera Praha
  • Kříž Vojtěch | ZUŠ J. S. Bacha Dobřany
  • Luňák Miroslav | Církevní konzervatoř Opava
  • Prachár Patrik | ZUŠ Smetanova Brno
  • Praženica Pavol | GMHŠ Praha
  • Rostykusová Daniela | ZUŠ Šimáčkova Praha 7
  • Saňková Kristýna | ZUŠ se zaměřením na církevní hudbu Brno
  • Sýkorová Natálie | ZUŠ Ostrava - Zábřeh
  • Toman Matyáš | ZUŠ Brandýs nad Labem
  • Vaňková Eliška | ZUŠ Velké Bílovice
  • Žemlička Radomír | ZUŠ Habrmanova Hradec Králové
  • Zhydkova Alexandra | ZUŠ U Prosecké školy Praha 9

Cena Festivalu Nekonvenční žižkovský podzim za interpretaci písně 20.stol

Bloudková Lucie

Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů

Kalinová Zora

Cena Společnosti Jarmily Novotné

Pham Thuy Quynh Anh

Cena Festivalu Nekonvenční žižkovský podzim za interpretaci písně 20.stol

Oravčíková Kristina

Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů

Dvorníková Viola

Cena Společnosti Jarmily Novotné

Kovaříková Tereza

Cena Festivalu Nekonvenční žižkovský podzim za interpretaci písně 20.stol

Buchta Tomáš

Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů

Hradecký Patrik

Cena Společnosti Jarmily Novotné

Gajdoš Matěj

Cena Festivalu Nekonvenční žižkovský podzim za interpretaci písně 20.stol

Polová Markéta

Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů

Petrasová Zuzana

Cena Společnosti Beno Blachuta

Petrasová Zuzana

Cena Festivalu Nekonvenční žižkovský podzim za interpretaci písně 20.stol

Vogelová Kateřina

Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů

Vogelová Kateřina

Cena Společnosti Beno Blachuta

Kuželová Hana

Cena ČRo – Vltava

Hana Kuželová a Kateřina Vogelová

Cena Festivalu Nekonvenční žižkovský podzim za interpretaci písně 20.stol

Pošvář Vojtěch

Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů

Pošvář Vojtěch

Cena Společnosti Beno Blachuta

Žemlička Radomír

Cena Festivalu Nekonvenční žižkovský podzim za interpretaci písně 20.stol

Kos Jan

Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů

Balda Adam

Cena Společnosti Beno Blachuta

Ošmera Jakub

Cena ČRo – Vltava

Jan Kos a Jakub Ošmera

Cena NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Jan Kos a Jakub Ošmera
Bičišťová Anežka
ZUŠ Střezina Hradec Králové
Chamolová Veronika
ZUŠ J. S. Bacha Dobřany
Gajdoš Matěj
ZUŠ Náchod
Hagarová Natálie
ZUŠ R. Schumanna Aš
Kalina Petr
ZUŠ T. Brzkové Plzeň
Kos Jan
GMHŠ Praha
Kuželová Hana
Konzervatoř Brno
Ošmera Jakub
Konzervatoř Praha
Pernica Josef
ZUŠ Jedovnice
Petrasová Zuzana
GMHŠ Praha
Pham Thuy Quynh Anh
ZUŠ Ratibořická Praha 9
Pošvář Vojtěch
ZUŠ J. N. Filcíka Chrast
Varga Dušan
ZUŠ Senec - Slovensko
Vogelová Kateřina
GMHŠ Praha