Výsledky . ročníku

Složení poroty

Kategorie D-chlapci | Kategorie D-děvčata | Kategorie I A | Kategorie I B | Kategorie I C

Mgr. Václava Duchoslavová
předsedkyně poroty pěvecký pedagog, Praha
MgA. Stanislava Blažíčková
pěvecký pedagog, ZUŠ Třeboň
Jiřina Marková
pěvecký pedagog, Dětská opera Praha
Mario Kudela
pěvecký pedagog, ZUŠ Kyjov
Mgr. Karel Nedoma
pěvecký pedagog, ředitel ZUŠ Praha – Zbraslav
Kategorie II A | Kategorie II B | Kategorie II C - Konz. + Gym. | Kategorie II C ZUŠ

MgA. Emílie Sadloňová, PhD.
předsedkyně poroty pěvecký pedagog, Katedra hudby FHV, Žilinská univerzita, Konzervatoř Žilina, Slovensko
Prof. Anna Hlavenková
pěvecký pedagog, vedoucí pěveckého odd. Konzervatoř Teplice
PhDr. Jarmila Janíčková
pěvecký pedagog, Konzervatoř Brno
Prof. Jitka Soběhartová
pěvecký pedagog, Konzervatoř v Praze
MgA. Peter Herrmann
pěvecký pedagog, Hochschule für Musik Hanns Eisler Berlin

Kategorie D-chlapci

1. CENA

  • Bloudková Lucie | GMHŠ Praha
  • Dimitrov Adam | GMHŠ Praha
  • Frühaufová Viktorie | Konzervatoř Plzeň
  • Hradecký Patrik | ZUŠ J. Jindřicha, Domažlice
  • Motošická Amálie | ZUŠ Ratibořická Praha 9
  • Nerád Matej | Konzervatórium Žilina
  • Neudělena |
  • Petřivalský Arnau | ZUŠ Žerotín, Olomouc
  • Podpěrová Jana | Škola hudby a zpěvu J. Markové
  • Řehořová Adéla | ZUŠ V. Talicha, Beroun
  • Reiser Jakub | ZUŠ J.S. Bacha, Dobřany
  • Synková Juliana | ZUŠ Žerotín, Olomouc

2. CENA

  • Pernica Marek | ZUŠ Jedovnice
  • Haken Matěj | ZUŠ Mšeno
  • Málková Kristýna | ZUŠ J.S. Bacha, Dobřany
  • Kudrnová Lucie | ZUŠ Campanella, Olomouc
  • Slámová Hana | ZUŠ Brandýs / L
  • Chamolová Veronika | ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany
  • Utíkalová Valentýna Inés | ZUŠ Žerotín, Olomouc
  • Dospělová Sabina | ZUŠ Jaroslava Kvapila, Brno
  • Vinecká Vanda | HAP PZ Praha
  • Čábelová Kristýna | ZUŠ Třeboň
  • Marc Alfréd | ZUŠ Biskupská, Praha 1
  • Duchek Tomáš | ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany
  • Panochová Kateřina | GMHŠ
  • Málková Barbora | ZUŠ J. N. Filcíka, Chrast
  • Hanková Mária | Konzervatórium Žilina
  • Šístková Jana | Konzervatoř Plzeň
  • Balda Adam | GMHŠ Praha
  • Kreuz Martin | Konzervatoř Praha
  • Antoš Ladislav | ZUŠ Křtinská, Praha 4
  • Praženica Pavol | GMHŠ Praha
  • Dobrovodský Filip | ZUŠ Taussigova, Praha 8

3. CENA

  • Kabrna Sebastian | ZUŠ Třeboň
  • Michal Tomáš | ZUŠ Třeboň
  • Pernicová Kateřina | ZUŠ Jedovnice
  • Vališová Viktorie | ZUŠ B. Martinů, Havířov-Město
  • Krupičková Ema | ZUŠ Ratibořická Praha 9
  • Řeháková Adéla | ZUŠ Žerotín, Olomouc
  • Soukupová Cindy | ZUŠ Šimáčkova, Praha 7
  • Rostykusová Daniela | ZUŠ Šimáčkova, Praha 7
  • Němcová Anežka | ZUŠ Klapkova, Praha 8
  • Jančová Emma | ZUŠ T. Brzkové, Plzeň
  • Pelnářová Anna | ZUŠ J. Jindřicha, Domažlice
  • Bendová Magdalena | GHMŠ Praha
  • Dubová Ema | ZUŠ Karlovy Vary
  • Neumannová Lucie | ZUŠ Klapkova, Praha 8
  • Skřivánková Anna | ZUŠ A. M. Buxton, Úpice
  • Kovaříková Tereza | ZUŠ T. Brzkové Plzeň
  • Dvorníková Viola | GMHŠ Praha
  • Matonohová Marie | ZUŠ Štefánikova, Praha 5
  • Tausch Jakub | ZUŠ T. Brzkové, Plzeň
  • Štěpánek Vojtěch | GMHŠ Praha
  • Jurča Michal | GMHŠ Praha
  • Černá Anna | ZUŠ Jindřicha Jindřicha, Domažlice
  • Zvárová Ester | ZUŠ R. A. Dvorského, Dvůr Králové
  • Pohanková Karolína | Konzervatoř Praha
  • Janečka Pavel | Konzervatoř Brno
  • Křenek Václav | HAP PZ Praha
  • Štěpánek Václav | GMHŠ Praha
  • Stejskal Jiří | ZUŠ Žerotín, Olomouc

Čestné uznání

  • Balwar Matěj | Církevní konzervatoř Opava
  • Bartoníčková Adéla | ZUŠ J.S. Bacha, Dobřany
  • Benda Karel | ZUŠ Jindřicha Jindřicha, Domažlice
  • Boermans Angelika | ZUŠ Biskupská Praha 1
  • Bohata Adam | ZUŠ Ratibořická Praha 9
  • Císařová Natálie | GMHŠ Praha
  • Drapáková Adriana | ZUŠ Střezina, Hradec Králové
  • Flajšmanová Anna | ZUŠ Nýřany
  • Florián Vojtěch | ZUŠ J. N. Filcíka, Chrast
  • Hrubý Robin Javier | ZUŠ Žerotín, Olomouc
  • Jan Tonár | Konzervatoř Plzeň
  • Kaiserová Klára | ZUŠ Jindřicha Jindřicha, Domažlice
  • Koreisová Hana | Konzervatoř Praha
  • Králová Zita | ZUŠ Ratibořická Praha 9
  • Kylarová Cecílie | ZUŠ Dobřichovice
  • Marek Lukáš | ZUŠ Viléma Petrželky, Ostrava – Hrabůvka
  • Mareš Filip | soukromé studium Plzeň
  • Mikulášová Ella | ZUŠ Campanella, Olomouc
  • Mistrová Eliška | GMHŠ Praha
  • Muchová Klára | ZUŠ Campanella, Olomouc
  • Našincová Tereza | UŠ T. Brzkové, Plzeň
  • Nováková Veronika | ZUŠ Nýřany
  • Příhoda Tomáš | ZUŠ Praha - Zbraslav
  • Procházková Anežka | ZUŠ Campanella, Olomouc
  • Prokop Ondřej | ZUŠ Žerotín, Olomouc
  • Říhová Eva | ZUŠ Šimáčkova, Praha 7
  • Šedivá Anastázie | HAP PZ Praha
  • Šmausová Natálie | Konzervatoř Plzeň
  • Stuck Amelie Riley | GMHŠ Praha
  • Timár Dominik | GMHŠ Praha
  • Vorbová Tereza | Konzervatoř Brno
  • Vymlátilová Beáta | ZUŠ Kroměříž
  • Zoubelová Lenka | ZUŠ Habrmanova, Hradec Králové

Cena za interpretaci písně 20.stol:

Rostykusová Daniela

Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů:

Podpěrová Jana

Cena Jarmily Novotné:

Chamolová Veronika

Cena Karla Hartiga:

Bloudková Lucie

Cena za interpretaci písně 20.stol:

Matonohová Marie

Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů:

Neudělena

Cena Jarmily Novotné:

Vinecká Vanda

Cena Karla Hartiga:

Dvorníková Viola

Cena za interpretaci písně 20. stol.:

Petřivalský Arnau

Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů:

Jurča Michal

Cena Jarmily Novotné:

Dimitrov Adam

Cena Karla Hartiga:

Dimitrov Adam

Cena za interpretaci písně 20. stol.:

Synková Juliana

Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů:

Zvárová Ester

Cena Beno Blachuta:

Panochová Kateřina

Cena Karla Hartiga:

Panochová Kateřina

Cena za interpretaci písně 20. stol.:

Vorbová Tereza

Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů:

Frühaufová Viktorie

Cena Beno Blachuta:

Hanková Mária

Cena za interpretaci písně 20. stol.:

Nerád Matej

Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů:

Nerád Matej

Cena Beno Blachuta:

Kreuz Martin

Cena Karla Hartiga:

Balda Adam

Cena za interpretaci písně 20. stol.:

Praženica Pavol

Cena za interpretaci písně Bohuslava Martinů:

Antoš Ladislav

Cena Beno Blachuta:

Hradecký Patrik

Cena Karla Hartiga:

Praženica Pavol
Bloudková Lucie
GMHŠ Praha
Dimitrov Adam
GMHŠ Praha
Frühaufová Viktorie
Konzervatoř Plzeň
Hradecký Patrik
ZUŠ J. Jindřicha, Domažlice
Motošická Amálie
ZUŠ Ratibořická Praha 9
Nerád Matej
Konzervatórium Žilina
http://pisnovasoutezbm.cz/sites/default/files/profilbild.jpg
Petřivalský Arnau
ZUŠ Žerotín, Olomouc
Podpěrová Jana
Škola hudby a zpěvu J. Markové
Řehořová Adéla
ZUŠ V. Talicha, Beroun
Reiser Jakub
ZUŠ J.S. Bacha, Dobřany
Synková Juliana
ZUŠ Žerotín, Olomouc