Výsledky . ročníku

Složení poroty

Miloslava Vítková

Mgr. Markéta Džuneva

Mgr. Václava Duchoslavová

Mgr. Karel Nedoma

Mgr. Jaromír Nosek

Mgr. Dana Zapletalová

1. CENA

  • Linda Martincová | ZUŠ J. Jindřicha, Domažlice
  • Lýdia Leontýna Utíkalová | ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň
  • Jáchym Kroča | ZUŠ F. Jílka, Brno
  • Amálie Motošická | ZUŠ Ratibořická, Praha 9
  • Eliška Studničková | ZUŠ Tanvald
  • Quynh Anh Pham Thuy | Gymnázium a Hudební škola hl.m. Prahy
  • Filip Klievský | ZUŠ Libčice nad Vltavou
  • Vojtěch Kosnar | ZUŠ Turnov
  • Karel Benda | ZUŠ J. Jindřicha, Domažlice
  • Jakub Tausch | ZUŠ T. Brzkové, Plzeň
  • Vanda Vinecká | Hudební Akademie Pavla Zumrová, Praha
  • Patrik Hradecký | ZUŠ J. Jindřicha, Domažlice
  • Karolína Pohanková | Pražská konzervatoř
  • Dorota Ryšánková | Konzervatoř Pardubice
  • Marek Žihla | Pražská konzervatoř

2. CENA

  • Josefína Vojtěchová | ZUŠ Ratibořická, Praha 9
  • Laura Mejsnarová | ZUŠ Mšeno
  • Gabriela Musilová | ZUŠ Jedovnice
  • Nil Petřivalksý | ZUŠ „Žerotín“, Olomouc
  • Ondřej Šimek | ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň
  • Ema Krupičková | ZUŠ Ratibořická, Praha 9
  • Zita Králová | UŠ Ratibořická, Praha 9
  • Valentýna Inés Utíkalová | ZUŠ „Žerotín“, Olomouc
  • Klára Muchová | ZUŠ CAMPANELLA, Olomouc
  • Matěj Haken | ZUŠ Mšeno
  • Arnau Petřivalský | ZUŠ „Žerotín“, Olomouc
  • Barbora Gajdošová | ZUŠ F. X. Richtera, Holešov
  • Tereza Glosová | ZUŠ Jablonec nad Nisou
  • Marek Janda | ZUŠ Šimáčkova, Praha 7
  • Emma Balunová | Konzervatoř a střední škola J. Deyla, Praha
  • Barbora Málková | Pražská konzervatoř
  • Aleš Musil | Konzervatoř Brno

3. CENA

  • Anna Škurková | ZUŠ „Žerotín“, Olomouc
  • Amálie Hofmanová | ZUŠ Střezina, Hradec Králové
  • Nela Procházková | ZUŠ CAMPANELLA, Olomouc
  • Klára Čejková | ZUŠ Ratibořická, Praha 9
  • Maxmilián Klábík | ZŠ a ZUŠ Líbeznice
  • Daniel Kocman | ZUŠ Jedovnice
  • Ema Mičanová | ZUŠ Kaplice
  • Johana Žáková | Gymnázium a Hudební škola hl.m. Prahy
  • Lucie Kudrnová | ZUŠ CAMPANELLA, Olomouc
  • Sarah Alon | ZUŠ Šimáčkova, Praha 7
  • Ella Mikulášová | ZUŠ CAMPANELLA, Olomouc
  • Veronika Soukupová | ZUŠ Hořice
  • Veronika Chamolová | ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany
  • Ema Dubová | ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Rybáře
  • Roderik Jan Kolda | Gymnázium a Hudební škola hl.m. Prahy
  • Josef Zeman | Gymnázium a Hudební škola hl.m. Prahy
  • Lucie Kovářová | ZUŠ Jablonec nad Nisou
  • Jiří Stejskal | soukromé studium, Olomouc
  • Štěpán Maruš | ZUŠ Svitavy
  • Nela Kindigerová | Konzervatoř Plzeň
  • Iva Táborská | Církevní konzervatoř Německého řádu, Opava
  • Denisa Brožáková | Konzervatoř Plzeň
  • Michal Švec | Konzervatoř Plzeň

Čestné uznání

  • Adéla Klimešová | Gymnázium a Hudební škola hl.m. Prahy
  • Anežka Krupiaková | ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Rybáře
  • Anna Pelnářová | ZUŠ J. Jindřicha, Domažlice
  • Anna Skřivánková | ZUŠ A. M. Buxton, Úpice
  • Anna Trykarová | Gymnázium a Hudební škola hl.m. Prahy
  • Apolena Mašková | ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň
  • Cindy Soukupová | ZUŠ Šimáčkova, Praha 7
  • Eliška Udržalová | ZUŠ Svitavy
  • Ema Poláčková | ZUŠ Kladno
  • Eva Kopřivová | ZUŠ Svitavy
  • Ivana Muroňová | ZUŠ CAMPANELLA, Olomouc
  • Kateřina Burešová | Pražská konzervatoř
  • Klára Farkas | ZUŠ Křtinská, Praha 4
  • Leona Michajlová | Gymnázium a Hudební škola hl.m. Prahy
  • Lucie Neumannová | ZUŠ Klapkova, Praha 8
  • Martin Kreuz | ražská konzervatoř
  • Matěj Florián | ZUŠ J. N. Filcíka, Chrast
  • Natálie Císařová | Gymnázium a Hudební škola hl.m. Prahy
  • Nela Drozdová | ražská konzervatoř
  • Nela Poláková | ZUŠ Křtinská, Praha 4
  • Petr Hais | ZUŠ Šimáčkova, Praha 7
  • Šárka Filipská | ZUŠ Střezina, Hradec Králové
  • Tereza Anna Dragounová | ZUŠ A. M. Buxton, Úpice
  • Valentina Blahníková | Konzervatoř Plzeň
  • Vendula Večeřová | ZUŠ „Žerotín“, Olomouc
  • Veronika Vavrušková | ZUŠ A. M. Buxton, Úpice
  • Viktorie Krbcová | ZUŠ Elementaria, Plzeň

CENA HUDEBNÍHO NAKLADATELSTVÍ BÄERENREITER PRAHA za interpretaci skladby 20. nebo 21. století

Linda Martincová

CENA PRO NEJMLADŠÍ OCENĚNOU ÚČASTNICI

Nela Procházková

CENA KARLA HARTIGA

Anna Trykarová

CENA POROTY za interpretaci písně V. Trojana – Gazela

Linda Martincová

CENA PRO NEJMLADŠÍHO OCENĚNÉHO ÚČASTNÍKA

Maxmilián Klábík

CENA NADACE BOHUSLAVA MARTINŮ

Jáchym Kroča

CENA POROTY za interpretaci písně B. Martinů – Otevření slovečkem

Jáchym Kroča

CENA KARLA HARTIGA

Johana Žáková

CENA KARLA HARTIGA

Leona Michajlová

CENA POROTY za interpretaci písně B. Martinů - Sen Panny Marie

Eliška Studničková

CENA POROTY za interpretaci písně F. Schuberta – Seligkeit

Quynh Anh Pham Thuy

CENA KARLA HARTIGA

Quynh Anh Pham Thuy

CENA KARLA HARTIGA

Adéla Klimešová

CENA KARLA HARTIGA

Natálie Císařová

CENA POROTY za interpretaci písně P. P. Bulachova - Trojka

Filip Klievský

CENA POROTY za interpretaci písně B. Martinů – Holubienka biela

Karel Benda

CENA POROTY za interpretaci písně B. Martinů – Cesta k milé

Jakub Tausch

CENA KARLA HARTIGA

Roderik Jan Kolda

CENA KARLA HARTIGA

Josef Zeman

CENA BENO BLACHUTA za interpretaci lidové písně

Vanda Vinecká

CENA FESTIVALU JARMILY NOVOTNÉ

Karolína Pohanková

CENA BENO BLACHUTA za interpretaci lidové písně

Karolína Pohanková

CENA NADACE BOHUSLAVA MARTINŮ

Iva Táborská

CENA NADACE ŽIVOT UMĚLCE pro nejlepšího účastníka soutěže

Marek Žihla

CENA PRAŽSKÉHO HUDEBNÍHO INSTITUTU A VLADIMÍRA CHMELA

Michal Švec

CENA ZORY JEHLIČKOVÉ

Marek Žihla

CENA HUDEBNÍHO NAKLADATELSTVÍ BÄERENREITER PRAHA za interpretaci písně 20. nebo 21. století

Michal Švec
http://pisnovasoutezbm.cz/sites/default/files/profilbild.jpg
Amálie Motošická
ZUŠ Ratibořická, Praha 9
http://pisnovasoutezbm.cz/sites/default/files/profilbild.jpg
Dorota Ryšánková
Konzervatoř Pardubice
http://pisnovasoutezbm.cz/sites/default/files/profilbild.jpg
Eliška Studničková
ZUŠ Tanvald
http://pisnovasoutezbm.cz/sites/default/files/profilbild.jpg
Filip Klievský
ZUŠ Libčice nad Vltavou
http://pisnovasoutezbm.cz/sites/default/files/profilbild.jpg
Jáchym Kroča
ZUŠ F. Jílka, Brno
http://pisnovasoutezbm.cz/sites/default/files/profilbild.jpg
Jakub Tausch
ZUŠ T. Brzkové, Plzeň
http://pisnovasoutezbm.cz/sites/default/files/profilbild.jpg
Karel Benda
ZUŠ J. Jindřicha, Domažlice
http://pisnovasoutezbm.cz/sites/default/files/profilbild.jpg
Karolína Pohanková
Pražská konzervatoř
http://pisnovasoutezbm.cz/sites/default/files/profilbild.jpg
Linda Martincová
ZUŠ J. Jindřicha, Domažlice
http://pisnovasoutezbm.cz/sites/default/files/profilbild.jpg
Lýdia Leontýna Utíkalová
ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň
http://pisnovasoutezbm.cz/sites/default/files/profilbild.jpg
Marek Žihla
Pražská konzervatoř
http://pisnovasoutezbm.cz/sites/default/files/profilbild.jpg
Patrik Hradecký
ZUŠ J. Jindřicha, Domažlice
http://pisnovasoutezbm.cz/sites/default/files/profilbild.jpg
Quynh Anh Pham Thuy
Gymnázium a Hudební škola hl.m. Prahy
http://pisnovasoutezbm.cz/sites/default/files/profilbild.jpg
Vanda Vinecká
Hudební Akademie Pavla Zumrová, Praha
http://pisnovasoutezbm.cz/sites/default/files/profilbild.jpg
Vojtěch Kosnar
ZUŠ Turnov